Przedstawiamy Wam fotorelację, z wydarzenia, w którym wzięliśmy udział w weekend 27 października. W  lokalnej akcji sadzenia drzewek w Branicach pod hasłem „100 dębów na 100 lecie niepodległości” brali udział wolontariusze Małopolskiego Stowarzyszenia Probacja i mieszkańcy naszego domu opieki postpenitencjarnej Pro Domo. Akcję uświetnił swą obecnością Prezydent Miasta Krakowa, Jacek Majchrowski, który również wbił łopatę w ziemię pod sadzonkę dębu. Prezydent chętnie słuchał o działalności Małopolskiego Stowarzyszenia Probacja, a w wyniku jego zainteresowania naszą pracą na rzecz przywracania  byłych więźniów społeczeństwu, otrzymaliśmy również zaproszenie na oficjalne spotkanie w Ratuszu, jeśli się tak zdarzy, że wygra wybory.

Po sadzeniu drzewek poszliśmy z panami z Pro Domo na spacer, a po powrocie do placówki piekliśmy kiełbaski na ognisku i integrowaliśmy się przy planszówkach i pizzy.

Wspaniale spędzony dzień, dziękujemy wszystkim uczestnikom, zrzeszonym i niezrzeszonym, którzy zapewnili swe wsparcie i pomocną dłoń przy akcji.